Doçent Dr. Asife Ünal
Dekan Yardımcısı İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1302
aunal@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Kamil Çoştu
Dekan Yardımcısı İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1299
kcostu@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Yunus Abdurahimoğlu
Bölüm Başkanı İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1259
yunusa@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Vahit Celal
Bölüm Başkanı İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1246
vcelal@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Cüneyd Aydın
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1298
caydin@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Erdoğan Köycü
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1290
ekoycu@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Muhammet Abdülmecit Karaaslan
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1291
akaraaslan@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Mahmoud Qaddom
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1240
mqaddom@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Mehmet Altunmeral
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1283
maltunmeral@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Muhammet Ali Yıldız
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1262
alimyildiz@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Mustafa Özden
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1263
mozden@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Yardımcı Doçent Dr. Yahya Salih al-Hajm
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1241
ysmohammed@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Öğretim Görevlisi Ayhan Can
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1280
ayhancan@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Öğretim Görevlisi Coşkun Baba
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1281
cbaba@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Öğretim Görevlisi Kenda al-Tarkawi
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1294
kenda@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Öğretim Görevlisi Ümmühan Ark
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1295
uark@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Cihan Özaykan
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1285
cozaykan@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Hayrettin Bahar
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1286
hbahar@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Mehmet Yunus Yazıcı
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1286
myazici@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Nihat Durmaz
İslami İlimler Fakültesi

ndurmaz@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Ubeydullah Efe
İslami İlimler Fakültesi

efeubeydullah@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Zeynep Yazıcı
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1275
zyazici@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Duygu KAYALIK ŞAHİN
İslami İlimler Fakültesi
0378 501 10 00 / 1274
dkayalik@bartin.edu.tr
Web Adresi CV
Araştırma Görevlisi Veysel Gengil
İslami İlimler Fakültesi

vgengil@bartin.edu.tr
Web Adresi CV

Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Kutlubey Kampüsü Tel: Telefon Belge Geçer: Fax E-posta: Eposta

Copyright iif@bartin.edu.tr